ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » » ПРИПРЕМЕ: ФАМОС-СЛАВИЈА 0:2 (0:2)

У посљедњој провјери пред почетак премијерлигашке сезоне, наши фудбалери су побиједили Фамос резултатом 2:0.

Славијаши су повели у 14. минути, Митровић је асистирао за Игора Радовановића, који доноси предност нашем тиму, 1:0. Играо се 27. минут када је Перишића у свом казненом простору срушио домаћи голман Масловарић, а судија Бјелица оправдано показао на бијелу тачку. Сигуран реализатор је био Дудић, 2:0 и са овим резултатом се отишло на одмор.
У другом полувремену Славија је стварала шансе али се мрежа "моториста" није тресла као у првом дијелу.
Прво је капитен плаво-бијелих, Перишић, одлично шутирао из слободног ударца са око 18 метара, али је погодио пречку.
Пет минута касније, повратник у редове Славије, Караматић, је направио праву пометњу у Фамосовој одбрани, прешао је и Масловарића, али је
његов шут са гол линије избацио Копривица. У 85. минути Осман је идеално центрирао са десне стране, а Карић главом погодио пречку. Славију у суботу очекује утакмица у Мостару против вележа. Меч се игра у 17:30 часова на стадиону у Врапчићима.
ФАМОС-СЛАВИЈА 0:2 (0:2)
Стадион: СЦ Фамос Војковићи.