ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » РК Славија- РК Теслић (17:17) 32: 31

Наши рукометаши су уписали једанаесту побједу у шампионату Српске, пошто су у 18. колу савладали екипу Теслића 32:31.
Рукометаши Славије су неочекивано тешко дошли до нове побједе, јер су се гости из Теслића вечерас представили као веома незгодан ривал. У утакмици пуној преокрета, резултатска клацкалица је на крају ипак превагнула на нашу страну.

Теслић је  посљедњи пут имао предност у 38. минути 19: 21. У наредних осам минута наш тим прави серију 5:0 и одлази на три гола разлике 24: 21. Јурили су теслићани предност плаво бијелих али су изабраници Бојана Јолића имали више смирености у завршници и заслужено на крају славили 32: 31.

Најефикаснији у нашем тиму био је Борис Вулетић са девет голова.

Славија у  сљедећем колу гостује екипи Голић- Шарић.

РК Славија- РК Теслић (17:17) 32: 31