ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » НК Челик- ФК Славија (1:0) 3:1

Наши фудбалери су у оквиру 28. кола Премијер лиге БиХ поражени на Билином пољу од Челика резултатом 3:1.
Челик је теренску иницијативу крунисао голом у 12. минути. Симић је извео слободан ударац са десне стране, а успаваност наше одбране је искористио Човић и са пет метара главом матирао  Лучића, 1:0. Домаћини су удвостручили предност у 53. минути. Мишић је прошао по десној страни, додао до Мешановића, који са шеснаест метара прецизним шутем погађа нашу мрежу, 2:0. Играо се 87. минут када је поигравање нашег голмана Лучића искористио Бајрактаревић и погодио за 3:0. Славија је почасни гол постигла два минута касније.Радосављевић је одличним пасом упослио Игора Радовановића који поставља коначних  3:1.

Наш тим у сљедећем колу дочекује Олимпиц.

Помоћници: Амер Мацић и Давор Бељо (оба из Мостара);
Стријелци: 1:0 Човић (12), 2:0 Мешановић (53), 3:0 Бајрактаревић (87), 3:1 Радовановић (89);
Жути картони: Бајрактаревић, Салчиновић, Мешановић (Челик); Поповић (Славија)
НК Челик: Адиловић, Бајрактаревић, Мешановић (Алиспахић 84), Салчиновић, Јусић, Симић (Бурековић 68), Дедић, Мишић, Башић, Лакичевић, Човић (Јакуповић 75); Тренер: Низах Хукић;
ФК Славија: Лучић, Радосављевић, Поповић, Оглечевац (Продановић 46), Карић, Чомор, Караматић, Шабановић (Дудо 59), Митровић, Лемез, Ламбулић (Радовановић 56); Тренер: Драган Радовић;