ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » РК СЛАВИЈА- РК НЕВЕСИЊЕ 33:28 (16:16)

Рукометаши Славије су остврили прву овосезонску побједу, пошто су у оквиру другог кола шампионата Српске савладали пред домаћом публиком Херцеговину из Невесиња 33:28.
Гости су добро играли у првом полувремену и имали констатно вођство од два, три гола све до финиша првог дијела игре, када плаво-бијели ипак долазе до поравњања и на одмор се отишло резултатом 16:16.
Наставак сусрета употпуности припада нашем тиму, који серијом од 5:0 у 36. минути долази до велике предности 21:16. Славија је преломила утакмицу у 50. минути, када је поново направила серију од 5:0, а на семафору је стајало 29:23. Гости нису имали снаге за повратак у меч, па су изабраници Бојана Јолића дошли до заслужене побједе 33:28.
У нашем тиму најефикаснији је био Милош Тешановић са 6 погодака, а гол мање постигао је Драган Тошић.
У сљедећем колу Славија гостује на Палама против истоимене екипе.
РК СЛАВИЈА- РК НЕВЕСИЊЕ 33:28 (16:16)