ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » ФК БОРАЦ -ФК СЛАВИЈА (1:0) 2:0

Наши фудбалери су претрпјели трећи узастопни пораз, пошто су изгубили у Бања Луци од лидера шампионата Борца резултатом 2:0.
Борац је од самог старта кренуо офанзивно, а таква игра се црвено-плавима исплатила већ у 10. минути када је Стокић са ивице шеснаестерца матирао Ђурковића и донио својој екипи предност од 1:0. Коначан резултат и нову побједу за домаћине, поставио је Субић у 60. минути. Славијаши су могли да смање резултат, прво је Карић одлично шутирао, а његов шут зауставио Авдукућ, да би у финишу сусрета Оглечевац упутио центаршут, а Игор Радовановић за мало закаснио.
Славију у сљедећем колу очекује још један тежак меч, овај пут нам у госте долази Широки Бријег.

ФК БОРАЦ -ФК СЛАВИЈА (1:0) 2:0
Стадион: Градски у Бањалуци.
Гледалаца: 1500.
Стријелци: 1:0 Стокић (10), 2:0 Субић (60).
Судија: Ирфан Пељто (Сарајево).
Жути картони: Дујаковић, Радуловић, Ђелмић (БОРАЦ); Лемез, Пушара, Перишић и Оглечевац (СЛАВИЈА).
БОРАЦ: Авдукић, Радуловић, Жижовић (Журжинов 80), Граховац, Рунић, Дујаковић, Стокић (Предраговић 83), Ђелмић, Субић, Жарић, Грујић (Дујаковић 61). Тренер: Драган Јовић.
СЛАВИЈА: Ђурковић, Лемез, Поповић (Перван 70), Радовановић, Осман, Перишић, Чомор, Пушара (Оглечевац 77), Шабановић, Караматић (Карић 62), Митровић. Тренер: Драган Радовић.