ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » ХШК ЗРИЊСКИ – ФК СЛАВИЈА (1:0) 2:0

Наши фудбалери су претрпјели дрги узастопни првенствени пораз, пошто су у оквиру 9. кола БХ Телеком Премијер лиге изгубили под Бијелим бријегом од Зрињског 2:0.
У дуелу два најстарија фудбалска клуба у БиХ, заслужено су славили домаћини. Племићи су повели у 38. минути. Перо Стојкић је сјајни извео слободњак са неких двадесетак метара и матирао Милоша Ђурковића, коме је ово био деби на голу Славије.
Коначан резултат поставио је Бекић у 58. минути. Славија се тенутно налази на деветом мјесту на табели, а у наредном колу наш тим очекује још једно тешко гостовање и то код лидера шампионата, бањалучког Борца. Љубитељи нашег клуба ће моћи директно пратити меч из Платонове, на каналу Аренаспорт 1 БХ (субота 19 сати).

ХШК ЗРИЊСКИ – ФК СЛАВИЈА (1:0) 2:0
Стадион: Под Бијелим бријегом у Мостару.
Стријелци: 1:0 Стојкић (38), 2:0 Бекић (59).
Судија: Драган Скакић (Градишка).
Жути картони: Стојкић, Муминовић (Зрињски), Дудо (Славија).
ЗРИЊСКИ: Дујковић, Пезо (од 40. минута Граовац), Радељић, Симеуновић (од 81. минута Поповић), Муминовић, Бекић (од 66. минута Миличевић), Црнов, Стојкић, Брковић, Баришић, Ђурић. Тренер: Бранко Карачић.
СЛАВИЈА: Ђурковић, Поповић, Осман, Караматић (од 63. минута Чомор), Перишић, Дудић, Шабановић, Мамић, Митровић, Алексић (од 36. минута Лемез), Дудо (од 51. минута Пушара). Тренер: Драган Радовић.