ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » ЏИ-ЏИЦУ БУДВА ОПЕН: Једанаест медаља за ЈЈК Славија

Будва, 10. 05. 2014 /аутор: Драган Пјевић; фото ЈЈК Славија/
Такмичари Џи- џицу клуба Славија су учествовали на међународном турниру у Будви, гдје су освојили једанаст медаља. Треба напоменути да су се сви такмичари нашег клуба окитили медаљама, а освајачи су:

Абула Стефан Сениор  кг 3. мјесто

На овом веома јаком такмичењу учествовало је 271. такмичара из 21. клуба из 6. држава (Србија , ЦГ , РС , Македонија , Словенија и Хрватска ). У генералном пласману прво мјесто су заузели домаћини ЈЈК Будва-Комерцијална банка, други је ЈЈК Соко из Котора, а трећи ЈЈК Леотар из Требиња. Технички организатор турнира био је Џи- џицу савез Црне Горе, а организатор ЈЈК Будва.

Техничку и финансијску помоћ за одлазак на Међународни турнир у Будву пружила је Општина Источно Ново Сарајево и спортска кладионица Спортплус којима се овом приликом захваљујемо .

Екипу на турниру је предводио тренер Блажић Данијел , а делегирани судија је био Грујић Предраг.
У суботу дана наш клуб путује у Алексинац на још јачи турнир, гдје се очекује учешће клубова из преко 11 земаља .