ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » ФК СЛАВИЈA- НК ОЛИМПИЦ (2:0) 2:0

Славија је тек у 10. првенственом окршају успјела да савлада Олимпиц, а овај пут и да освоји злата вриједне бодове, којима је коло прије краја обезбиједила опстанак у Премијер лиги БиХ.

''Плаво-бијели'' су на свом ''блатњаку'' славили резултатом 2:0, а питање побједника ријешио је одлични Махир Карић још на отварању утакмице.
Играла се 15. минута када је Дарко Митровић дугом лоптом упослио Карића, голман Дино Хамзић је истрчао, а везиста Славије га је мајсторски лобовао са петнаестек метара. У 18. минути Седин Торлак је избацио лопту главом, али само до Карића, који је сјајним шутем са 25 метара погодио доњи лијеви угао Хамзићевог гола за нову радост свог тима.

Гости су били миљеници среће у 57. минути, када је Радосављевић из слободног ударца са 18 метара погодио пречку. Славија је и у наставку била бољи ривал на терену, али није било промјене резултата.

ФК СЛАВИЈA- НК ОЛИМПИЦ (2:0) 2:0
Стадион: СРЦ Славија.