ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » НК ВИТЕЗ – ФК СЛАВИЈА 3:0 (2:0)

Фудбалери Славије поражени су у 21. Колу Премијер лиге БиХ од екипе Витеза резултатом 3:0. Недовољно залагања, игра без идеје и лоша реализација за епилог су имали пораз плаво-бијелих и наставак неизвјесности за опстанак у БХ елити.

Бољу игру домаћа екипа је могла крунисати у 14. минути али је ударац Горана Јурића са двадесет пет метара погодио стативу. Десет минута касније Витез је повео. Владимир Бранковић је извео слободан ударац са десне стране, а истрчалог голмана Славије Младена Лучића главом је лобовао Армин Капетан са десетак метара. Могли су „соколови“ изједначити у 30. минути али одличан ударац Игора Радовановића из слободног ударца, са двадесетак метара, зауставио је домаћи голман Александар Живковић. Ријеђала се прилика за приликом испред Лучићевог гола али није било промјене резултата до 35. минуте. Лошу реакцију Славије искористио је Алдин Исаковић и са пет метара матирао немоћног Лучића.

У наставку сусрета фудбалери Славије нису створили озбиљнију прилику из које би угрозили мрежу домаћег голмана. У посљедњим тренутцима сусрета Јасмин Смрико је постигао трећи погодак за домаћу екипу и поставио коначан резултат сусрета 3:0.
НК ВИТЕЗ –  ФК СЛАВИЈА 3:0 (2:0)
Стадион: Камберовића поље ”А” у Зеници.