ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » ФК СЛАВИЈА- ФК РУДАР ПРИЈЕДОР (1:0) 1:1

Наши фудбалери су ремизирали са екипом Рудара из Приједора одигравши 1:1, а славијаше су дијелила свега три минута од три важна бода. Ипак недостајало је концетрације у завршници меча коју су приједорчани искористили и изједначили.

Славија је повела у 28. минути. Караматић је центрирао а Оглечевац главом погодио за водство славијаша. До краја првог дијела Игор Радовановић је имао повољну прилику али се на одмор отишло са минималних 1:0 за наш тим.

Играо се 55. минут када је Карић упослио Дудућа, којег голман Рудара, Бодирога обара, али главни судија Пајић није показао на најстрожу казно што је изазвало негодовање око 300 симпатизера нашег тима. Касније се десио још један споран моменат, када је неко од играча Рудара играо руком у свом шеснаестерцу, али ни овог пута се пиштаљка главног судије није огласила. Рудар до гола стиже у 87.минуту. Чомор је направио фаул на око 17. метара од нашег гола, Микић је извео слободан ударац лопта се одбила до Видића, којем није било тешко да поред успаване одбране свог бившег тима, погоди за коначних 1:1.

У наредном колу фудбалери Славије гостују у Градачцу.
ФК СЛАВИЈА- ФК РУДАР ПРИЈЕДОР (1:0) 1:1
Стадион: СРЦ „Славија“