ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » ФК Сарајево- ФК Славија (0:0) 3:0

Двадесети јубиларни сусрет измећу Сарајева и Славије заслужено је припао комшијама са Кошева, које су славиле резултатом 3:0.

Наш тим се добро држао у првом дијелу, а једину праву прилику домаћин је имаов у 20. минути када је Карић упослио Тодоровића који шутира, али Поповић главом избија с гол линије. Иако су домаћи фудбалери нападали и у остатку првог полувремена, на одмор се отишло без голова 0:0.

Славијаши су капитулирали у 55. минути када је Пузигаћа у букету играча главом погодио за водство бордо тима од 1:0.
У 62. минути Славија остаје с играчем мање. Поповић је добио други жути картон због играња руком.
Искористило је то Сарајево у 73. минути, када преко Карића  повећава водство на 2:0. Коначан резултат поставио је чеитри минуте касније, фантастичним голом Комазец са око 30 метера, 3:0.
У сљедећем колу наш тим је домаћин Рудару из Пиједора.