ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » РК Дрина (З)-РК Славија 33:29 (16:16)

У дербију 5.кола рукометног шампионата Српске, наш тим је поражен у Зворнику од Дрине резултатом 33:29, полувријеме (16:16).
Изабраници Бојана Јолића нису успјели наставити побједничку серију иако су током читавог меча били равноправан ривал искусној екипи из Зворника, што показује и резултат након првог полувремена, 16:16. Наш тим је у 32. минути имао и један гол предности, али снаге за велики подвиг нажалост нису имали. Зворничани су десетак минута прије краја меча одиграли нешто боље у одбрани и на крају тријумфовали 33:29. У нашем тиму најефикаснији су били Милош Тешановић са 8 и Борис Вулетић са 7 погодака. У сљедећем колу Славија ће угостити Котор Варош.
РК ДРИНА (З)-РК СЛАВИЈА 33:28 (16:16)
Дворана: КСЦ у Зворнику.