ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » НК ОЛИМПИЦ-ФК СЛАВИЈА (3:0) 6:0

Ни послије деветог првенственог сусрета наш тим није успио поразити сарајевски Олимпиц, напротив, тим са Отоке нас је декласирао, нанијевши нам један од најубједљивијих пораза у Премијер лиги, 6:0.

Вукови су повели у 17. минути. Мухаремовић је извео слободан ударац, а послије велике гужве испред нашег гола, најбоље се сналази Дурак, 1:0. На 2:0 повисио је Капић, у 31. минути, послије контре коју је започео Видовић. Играла се 41. минута када је лоб ударцем Ризвановић погодио за 3:0. До Краја сусрета Томовићеву мрежу су затресли још Бибић у 51, Дурак у 65, и Смајић у 85. минути.
Славија ће прилику да изађе из резултатске кризе имати у недељу када нам у госте долази Младост из велике Обарске.
НК ОЛИМПИЦ-ФК СЛАВИЈА (3:0) 6:0
Стадион: Отока у Сарајеву;
Гледалаца: 300;
Судија: Чуић Томислав (Томиславград);
Помоћници: Бачић Фикрет (Лукавац) и Марић Жељко (Добој);
Стријелци: 1:0 Дурак 17’, 2:0 Капић 31’, 3:0 Ризвановић 41’, 4:0 Бибић  50’, 5:0 Дурак 66’, 6:0 Смајић 85’;
Жути картони: Карић и Перишић (Славија);
НК Олимпиц:Хамзић, Мерајић, Регоје, Мухаремовић, Дурак, Одовић, Капић (Смајић 72.) , Ризвановић, Стубичан, Видовић (Рахмановић 69), Бибић (Дурић 69.); Тренер: Колар Фаик;
ФК Славија: Томовић, С. Радовановић (Перван 35.), Поповић, Лемез, Шабановић, Перишић, Дудо (Оглечевац 41.), Осман, Мамић, Карић, Дудић (Караматић 46.); Тренер: Драган Радовић.