ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » ОК Бимал Јединство – ОК Славија 3:0 (25:17, 25:9, 25:16)

Наше одбојкашице су поражене на гостовању у Брчком, од лидера шампионата, Јединства резултатом 3:0 по сетовима 25:17, 25:9, 25:16

Актулне шампионке БиХ су и прије овог меча важиле за апсолутног фавотрита и без већих проблема су нашем тиму нанијеле пети пораз. Брчанке су овом побједом остале на челу табеле, док је наш тим захваљујући побједама Слободе над Јахорином, односно Гацка над Модричом остао на осмом мјесту са једним освојеним бодом.

У осталим сусретима доминирали су домаћини док је част гостију у овоме колу одбранио састав ХЕ на Дрини, чије су одбојкашице са 3:1 побиједиле на гостовању у Бихаћу код Бихаћ-Премингера.

Најзанимљиви сусрет овога кола одигран је у Тузли, гдје је домаћа Слобода-Тузлафарма, након што је изгубила први сет успјела доћи до побједе од 3:1. Најинтересантније је свакако било у посљедњем сету који су домаће одбојкашице резултатом 28:26 ријешиле у своју корист за трећу овосезонску побједу.