ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » ФК Славија-НК Широки Бријег (1:0) 4:2

Наши фудбалери су у оквиру 11. кола ПЛ БиХ савладали Широки Бријег резултатом 4:2 и тако прекинули низ негативних резултата.
Славијаши су до вођства дошли у 35. минути када је Карић на асистенцију Караматића погодио за 1:0, што је био резултат након првих 45. минута игре. У наставку сусрета права голеада. Прво је Широки изједначио. Играо се 58. минут, Закарић је био у продору, а Карићев старт у нашем шеснаестерцу главни судија Пилав је окарактерисао као прекршај и показао на бијелу тачку. Сигуран извођач био је Кордић, 1:1. Десет минута касније сјајну акцију нашег тима завршава Дудић и доноси нашем тиму предност, 2:1. Нову радост за наше навијаче донио је данас одлични Караматић, који је на асистенцију Мамића, матирао Билобрка, 3:1. Гости су поново ухватили резултатски прикључак у 80. минути. Шилић је са десне стране извео слободан ударац, а Џидић главом са пет метара матираТомовића, 3:2. Коначан резултат поставио је прелијепим поготком Караматић у 87. минути. Славија у сљедећем колу гостује Леотару.