ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» » » » » РЕМИ СЛАВИЈЕ НА „ПИРОТИ“

Фудбалери Славије упркост томе што су имали предност нису успијели освојити три бода на стадиону Пирота, јер су одиграли 1-1 са Травником али су везали цетири утакмице без пораза.

Популарни „соколови“ су од прве минуте показали да нису у Травник дошли са „бијелом заставом“. Борбеност и добра организованост красили су игру плаво-бијелих, коју су крунисали у 24. минути. Напад није много обећавао али на крају је услиједио „хладан туш“ за домаће навијаче. Лопта је дошла до Жарка Караматића, који са ивице шеснаестерца добро шутира и погађа мрежу Семира Буквића. Примљени погодак уздрмао је самопоуздање Травничана, те нису ништа озбиљније направили у нападу све до судијске надокнаде. Када су сви очекивали крај првог дијела, опуштање у задњој линији Славије искористио је млади Харис Сеферовић и у другој минути надокнаде погодио мрежу Стефана Томовића.

У наставку утакмице нешто офанзивнија игра домаће екипе, која је тражила прву овосезонску побједу. У 67. минути ударац резервисте Мирсада Рамића сјајно зауставља Томовић. Офанзивна игра Травницана оставила је доста простора за контра нападе „соколова“. Играла се 73. минута када бивши фудбалер Травника Феђа Дудић сјајно пролази по лијевој страни али се умјесто асистенције за усамљеног Караматића одлучио на ударац, те није било промјене резултата. Резервиста Славије Махир Карић имао је двије добре прилике у 77. минути. Након одличне соло акције шутирао је са шеснаест метара али у добро постављеног Бандовића који лопту одбија до Карића, али и други пут голман Травничана излази као побједник. До краја утакмице није било промјене резултата, те је 19 медусобни сусрет измеду Травника и Славије завршен цетвртим ремијем.
НК ТРАВНИК-ФК СЛАВИЈА 1:1
Стадион: Пирота у Травнику.