ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» »Unlabelled » ЗРИЊСКИ-СЛАВИЈА 4:2

Зрињски је вечерас на домаћем терену са 4-2 савладао наш тим иако смо преко Поповића први дошли у водство. Треба истаћи да је Поповић казнио пропуштене прилике Мостараца на самом отварању меча те голом у 12.минути на асистенцију Радовановића погађа мрежу Игора Мелхера за 0-1.
Зрињски је у наставку сусрета имао теренску иницијативу која је уродила плодом у 40. минути када Жижовић добрим центаршутем са десне стране проналази младог Ивана Лендрића који главом погађа за изједначење те враћа ствари на почетак. Главни судија вечерашњег меча прво полувријеме је продужио шест минута а ми смо имали прилику да на одмор одемо са водством да Радовановић није погодио пречку. Но до краја првог дијела гледаоци под Бијелим Бријегом ипак су видјеели погодак и то у мрежи Славије, овољетно појачање, Фенан Салчиновић је прошао по левој страни и лепо матирао гостујућег голмана Дујковића.
Get Adobe Flash player
У наставку је Зрињски имао апсолутну иницијативу, у 50.
минути велику прилику не користи Лендрић, тачније успјешнији у дуелу један на један био је голман гостију Дујковић. Лендрић се и неколико минута касније нашао у доброј прилици али је погодио стативу.
 Да ће бити велико појачање Зрињског за ову сезону, Иван Лендрић показао је у 64. минути када га је фино упослио Жижовић а он заобишао нашег голмана и постигао свој трећи гол у само два одиграна кола.
У 70. минути сусрета, гледаоци под Бијелим Бријегом видјели су још једну мајсторију, Иванковић је извео слободан ударац са око 30 метара те погодио небрањени дио мреже гола Славије за већ високо водство Зрињског од 4-1.
 До краја смо успјели да постигнемо утјешни погодак преко Бранка Шешлије или пак домаћег голмана Игора Мелхера који је након катастрофалне грешке у Зеници вечерас направио још једну те нам омогућио  да ублажимо вечерашњи пораз.

1. Partizan 12 7 3 2 24:12 24
2. Crvena zvezda 12 7 2 3 22:12 23
3. Radnički Niš 12 5 6 1 15:8 21
4. Vojvodina 12 5 6 1 16:11 21
5. Čukarički 12 6 3 3 13:10 21
6. Novi Pazar 12 6 2 4 16:13 20
7. Jagodina 12 5 3 4 14:12 18
8. Spartak  12 5 2 5 11:17 17