ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» »Unlabelled » Делије побједници 12. традиционалног Божићног турнира у футсалу ‘’Славија 2013’’

Делије су побједници 12. Божићног турнира у футсалу ‘’Славија 2013’’, који се одржавао у Спортској дворани Славија од 21. децембра прошле године до 7. јануара када је и одигран финални сусрет.
У финалу су Делије, којим је ово иначе четврти пут да играју финале на Божићном турниру, побједили Хед шоп Недомекс са Пала резултатом 4:3.
Радмиловић је донио предност црвено-белима у 3 минути 1:0, а три минуте касније Чампара је повисио резултат на 2:0. Ерић је у 19. минути смањио на 2:1. Велику предност Делијама су донијели Крешталица у 24-ој и Чампара у 38. минути, 4:1. Два гола за Паљане у последњим тренутцима меча постигли су Ерић у 39-ој и голман Хасанспахић у 40. минути који је и поставио коначан резултат 4:3.
Овим је чек у износу од 5.000 КМ отишао у руке капитена Делија, Чампаре, док се екипа са Пала морала задовољити са 2.000 КМ.
У сусрету за треће мјесто и новчани износ од 1.000 КМ екипа Калиновика је побједила кафе Њуз реузултатом 9:4.
По завршетку финалне утакмице саопштене су одлуке специјалног жирија који је једногласно за најбољег играча турнира прогласио Анела Радмиловића (Делије). Најбољи голман турнира је Небојша Дивчић из побједничке екипе, док је ласкаво признање најбољег стријелца понио Драган Иконић (Калиновик). Специјално признање Јоцо Сикома добио је Људиша Берјан (Кафе Њуз). Најбољи судијски пар је Владимир Бјелица и Срђан Лубура.

Финална утакмица:

Делије- Хед шоп Недомекс Пале (2:1) 4:3
Спортска дворана Славија;
Гледалаца: 200;
Судије: Владимир Бјелица и Срђан Лубура;
Стријелци: 1:0 Радмиловић (3), 2:0 Чампара (6), 2:1 Ерић (19), 3:1 Крешталица (24), 4:1 Чампара (38), 4:2 Ерић (39), 4:3 Хасанспахић (40);
Делије: Дивчић, Чампара, Кнежевић, Марковић, Чолић, Крешталица, Радмиловић, Јусић, Радовић, Мулахметовић;
Хед шоп Недомекс Пале: Хасанспахић, Ерић, Танасковић, Тадић, Ковачевић, Радић, Пандуревић;