ФУТСАЛ

ОДБОЈКА

СОКОЛОВИ

» »Unlabelled » ФК СЛАВИЈА-НК ШИРОКИ БРИЈЕГ (1:0) 2:0

Славијаши су данашњом побједом над Широком Бријегом од 2:0 предали "фењер" Козари из Градишке.
Плаво-бијели су нас данашњом игром, борбеношћу и залагањем на терену вратили у оне дане када је Славија била страх и трепет Премијер лиге. Коначно је у нашим редовима све перфектно функционисало, од задње линије, преко везног реда до напада. Стратег славијаша, Владо Чапљић је посложио све коцкице и сигурно граби ка коначном циљу, опстанку у Премијер лиги
БиХ.
Прву прилику на данашњем мечу је имао Рашевић у 21.минути, када је на убачај Тодоровића са лијеве стране одлично шутирао главом са неких седам метара, а голман Билобрк фантастичном интервенцијом спријечио водство нашег тима. Десет минута касније Славија је повела голом Kараматића са "бијеле тачке", што је био резултат првог полувремена.
Славија је своју одличну игру на данашњем мечу крунисала у 67.минути, када је данас одлични Караматић прошао по десној страни и упутио центаршут, а Тодоровић у паду главом са пет метара матирао Билобрка. Наш тим је имао до краја меча још двије изгледне прилике. Најприје је Тодоровић у 72. минути повео брз контранапад, ушао у шеснаестерац Широког и додао до Рашевића али је гостујућа одбрана добро интервенисала и отклонила опасност. У 76.минути Бешлија је одлично шутирао са 19 метара, али Билобрк брани. На крају заслужена побједа Славије, која нам даје наду у опстанак. У сљедећем колу наш тим гостује Рудару из Приједора.
ФК СЛАВИЈА-НК ШИРОКИ БРИЈЕГ (1:0) 2:0
Стадион: СРЦ Славија;